TOP 10 – KĀPĒC KOJAS IR LABĀKĀ VIETA PASAULĒ

Posted on October 13, 2011 by

010. Iespēja iepazīties ar neskaitāmi daudz jauniem cilvēkiem, (ik gadu tie nāk klāt un periodiski atbirst nost), bet kopsumma nemainās, tādējādi tiek dibināti kontakti (tautas valodā runājot – dzerts), kas reizumis izvēršas ilgstošā sadarbībā.

9. Tu nekad neesi viens. Pat trijos naktī atradīsies vismaz vēl viens bezmiega vai kontroldarbu (nedod Jezup, sesijas) mocītais.

8. Kopības sajūta. Pat tualetē nevar pačurāt nedzirdot otra cilvēka komentārus vai satrauktu rosīšanos.

7. Virtuves ir visuma centrs, puiši svilina pannas rokturus, eksperimentē ar mistiskiem ēdieniem un taisa bioloģiskos ieročus, ar ko indē pusi koju.

6. Mūžīgais remonts. Kojās VIENMĒR kāds remontē savu istabiņu. Parasti vakaros, parasti ne pārāk skaidrā, toties ar apziņu, ka urbis ap vieniem naktī ir tikai sirsnīgs žests un eiroremonta cienīgs darbiņš.

5. Sportiskas aktivitātes te ir cieņā. Kerlings ar slotām, jauno papīra lidmašīnu modeļu izmēģinājumi, hokejs un volejbols – gaiteņu šaurība un cilvēku kustības intensitāte nav šķērslis pat datorkrēslu dragreisam, kas notiks tieši tad, kad tu ar tikko nomazgātajiem traukiem atgriezīsies no virtuves.

4. Puiši ir muzikāli. It sevišķi vakaros. It sevišķi gaiteņos.

3. Ja kaimiņš tusē, tad tusē arī tu. Tas gan nenozīmē, ka esi ielūgts uz pasākumu, sienas vienkārši ir tik plānas, ka gribot negribot arī tu no rīta pamosties sāpošu galvu un aizpampušām acīm (dēļ nomocītās pusmiega nakts, ne dzēruma un jestrībām), kamēr tavs kaimiņš kā žiperīga siļķe okeānā, ar kefīru rokā, tirinās pa lekciju telpu.

2. Dušas telpas. Paldies visiem svētajiem, un ne tik svētajiem, bet mums ir atsevišķas dušas, slēdzamas. Bet, ja kāds mazgā traukus virtuvē, tad tas ūdens pazūd le naffig tā, ka nemetas. Jo tieši tai momentā, kad tieši TU izdomā doties mazgāties, visas kojas kolektīvi nolemj nomazgāt savus nedēļu krātos traukus.

1. Iemīlēšanās. Tā kojās notiek uz urrā! Tas nekas, ja jauneklis savu līgavu ik trešdienu noskata jaunu, vai izmīlē pusi koju meiteņu – tam nav nozīmes, galvenais ir tas, ka dažiem patiesi izdodas atrast savas otras puses, un tā – līdz pat zagsai.

Autors @Bufetniece, Raksta avots: wannabeapornostar.blogspot.com

Advertisements