Mans viedokli par referendumu un vai latviešī ir, vai nav “pilnīgi idioti”

Posted on July 25, 2011 by

8Sveicināti lasītāji, šeit būs neliels mans viedoklis par referendumu un vai latviešu tauta ir vai nav „pilnīgi idioti”

„Pēcreferenduma paģirām” vajadzētu būt pāri un nu būtu  jāsāk domāt katram ar savu galvu. Protams referenduma iznākums bija jau paredzams, taču vispārējies cipari mani pārsteidza, un varu piekrist Liepnieka kunga izteikumiem intervijā Radio SWH, kā arī uzdot jautājumu vai cilvēki ir „pilnīgi idioti”? Sīkāk varat izlasīt šeit: http://ej.uz/fyd1

Proti paskaidrošu kādēļ šāds jautājums, kā zināms referendumā piedalījās aptuveni 45% balstiesīgo vēlētāju no kuriem 94% nobalsoja par saeimas atlaišanu. Mani izbrīnija lielais „par” skaitlis, tas patiesi liek aizdomāties, ja problēma un noliegums ir tik liels, tad par ko Jūs kā vēlētāji balsojāt iepriekš? Un par ko Jūs balsosiet septembrī, vēlos piebilst, ka nākošo saeimu turpmākos 3 gadus nebūs iespējams atlaist. Man nav ticības, ka tik lielam iedzīvotāju skaitam pēkšņi ir „atvēries” un viņi sapratuši savas kļūdas un izvēles, tagad cenšās  visu labot. Man vairak šķiet, ka cilvēki nedomājot kādas dīvainas ,dažos vārdos, aprakstītas idejas vārdā kā aunu bars vienkārši iet un dara, nemaz nemainot savus ieradumus. Neinteresējas par patiesajiem lietu apstākļiem, cēloņsakarībām un nedomājot par nākotni, balsojat par saeimas atlaišanu, jo kāds ir teicis ka tā vajag.

Jau kuro reizi atkārtošos norādot ka beidzot ir pienācis laiks katram iedzīvotājam sākt domāt ar galvu. Nav jāpabeidz nez kādas skolas vai jāstrādā valdībā, lai saprastu kas notiek valstī. Vajag tikai domāt.

Tagad  modē būs bļaut par oligarhiem un ilgspējīgo attīstību. Visiem tiem bļāvējiem par oligarhiem un to spēkiem vajadzētu nedaudz piebremzēt un pirms bļaut paskatīties katram uz sevi. Kaut vai lielisks piemērs iz Zatlera kunga, ja atceramies kā tika izlemts, ka Zatlera kungs kļūs par prezidentu. Pavisam droši varu teikt, ka Zatlera kunga nonākšana amatā ir saistīta ar šiem pašiem oligarhiem, un neticu, ka šie cilvēki viņu būtu piemirsuši un, ka viņš viņiem nav nedaudz tā kā „parādā”. Tā vienkārši dzīvē nenotiek. Par ilgspējīgo attīstību, nekļūsties smieklīgi, kāda iltermiņa attīstība, ja saeimas mainām kā zeķes un, kaut vai nodokļu politika vispār ir tik neizprotama un nestabila, es kā iespējamais uzņēmējs ļoti pārdomātu par jebkādu biznesu šajā valstī, kur nodokļi tiek mainīti praktiski ik dienas.

Beidzot esam nonākuši pie nākotnes sadaļas, kura rādās ne visai jaukās krāsās, kā jau teicu VL jau labu laiku pir Zatlera kunga paziņojuma sāka rakt sev bedri neapzināti saliedējot krievvalodīgos vēlētājus, tai pat laikā SC sevi ir diezgan labi jau parādījis Rīgas pašvaldībā,  savukārt Vienotībā ir daudz vīlušos balsotāju, likumsakarīgi, jo nav paspējuši vēl aizmirst iepriekšējos solījumus no Vienotības puses. Protams šādā situācijā pie varas esošajam spēkam tiek vissmagākais sitiens. Tātad pagaidām SC ir diezgan cerīgā situācijā un, ja viņi veido valdību septembrī, tad esmu gandrīz pārliecināts, ka ZZS izdosies ar viņiem sadarboties. Tas mūs nostādītu neapskaužamā situācijā ar visai dīvainu rezultātu, ka cīņa pret oligarhiem varētu beigties ar Lemberga kunga kandidēšanu uz ministru prezidenta amatu. PLL un TP savu gulbja dziesmu jau ir nodziedājuši sen, par tiem varam nesatraukties, taču ZRP vēl īsti nav saprotami, ja cilvēki nedomās un balsos jūtu vadīti kā referendumā, tad rezultātu grūti prognozēt. Ja cilvēki apdomāsies, tad sapratīs, ka Zatlers nav nekāds princis baltā zirgā kurš glābs „princesi” Latviju ar vienu rokas vēzienu. Tā nenotiks.

visiem no sirds iesaku paskatīties papētīt pēdējos skaļākos balsojumus, teiksim par Šlesera kunga dzīvesvietas pārbaudi, par jauno valsts prezidentu un tā tālāk. Vel pie viena iesaku izlasīt šo rakstu par to, kurš tad īsti esot vainīgs pie radušās situācijas valstī  http://ej.uz/pzyf

īsāk sakot neesiet debīls aunu bars kurš iet dara visu ko „vajag” pēc tam atkal pīks ka viss ir slikti. Sāciet domāt .

Advertisements
Posted in: Politika