Piecgadīgs puisēns lūdz palīdzību!

Posted on June 21, 2011 by

0(man pienāca kārtējā vēstule ar lūgumu palīdzēt pārpublicēju gan šīs vēstules tikai retos gadījumos un šis ir manuprāt viens no tādiem, ievietoju to šeit jo tas ir daudz prātīgāk nekā sūtīt kaut kādas vēstules uz labu laimi, būšu priecīgs par katru kurš kaut vai tikai izlasīs šo un pados tālāk. Paldies jau iepriekš)

17.06.2011  19:19

25. maija rītā manas māsas,Ineses Kapteines, ģimeni pāršalca šokējoša ziņa – viņas piecgadīgajam dēliņam, Dāvim Saveļjevam, tika atklāta leikēmija- ļoti smagā, reti sastopamā formā..
Žiperīgais lauku puisēns, jau tās pašas dienas vakarā, tika nogādāts Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas 20. nodaļā.
Tas ir prātam neaptverami, ka tik jaunam puisēnam var būt ļaundabīgs audzējs..

Pašlaik Dāvja veselības stāvoklis ir ļoti smags un atrodas mediķu rokās, bet iespēja palīdzēt ir mūsu katra spēkos, tāpēc es un Dāvja ģimene vēlamies jums lūgt palīdzību! Mēs katrs varam dot to, ka mums ir – ASINIS!

Dāvja asinsgrupa ir ( 0+ ), taču kā donors var būt jebkuras asinsgrupas pārstāvis, jo palīdzību gaida ne tikai mans māsas dēliņš, bet arī pārējie BKUS 20.nodaļas bērni..

Tāpēc, lūdzu, nepalieciet vienaldzīgi, jo nekad nevaram zināt, kad mums vai mūsu tuviniekiem būs nepieciešama šāda palīdzība!

Asinis lūdzam nodot VALSTS ASINSDONORU CENTRĀ (Sēlpils iela 6, Rīga), pacientam DĀVIM SAVEĻJEVAM!
piesakoties pa tālruni 6 7471472,
Bezmaksas tālrunis: 8000 0003,
E-pasts: vadc@vadc.gov.lv

Par donoru var kļūt ikviens: http://www.vadc.gov.lv/?&id=272&…

Jau iepriekš liels paldies tiem, kas nepaliks vienaldzīgi..
Sarma Kapteine (26596755, 26295654)

P.S. LŪDZU PĀRSŪTIET ŠO VĒSTULI ARĪ SAVIEM DRAUGIEM!

Advertisements