Interesanti vai ZZS pārdzīvos politisko krīzi un vai “Kurzemes Hercogs” spēs kā līdzēt?

Posted on May 30, 2011 by

4ZZS patiešām neapskaužamā situācijā. Ļoti interesē viņu viedoklis par savu turpmāko rīcības plānu, jo kaut kā ļoti muļķīgi sanāk. Paši izvirzīja otru kandidātu prezidenta vēlēšanām, tagad būs brīvais balsojums (šķiet neloģiski, ja jau izvirzījāt, tad bijāt vienojušies ka šis būtu labākais kandidāts, jeb tas tik tā? Taisam no politikas šovu? Lai tautai jautrāk.) 

Turpinājumā arī nesmuki, par „Šlesera lietu” aturējās balsot jo nebija skaidrs par ko jābalso. Nesapratu, tad jautājums kātad Jūs strādājat. Šodien Auguļa kungs izcēlās ar savu teikto, ka ja būtu jābalso tagad, ZZS noteikti balsotu pavisam savādāk. Loģiski, jo nu ir ziepes un kaut ka ir jāmēģina izglābt savu ādu. 

Šovakar nozīmētais Lemberga kungs diskusijā 100. pantā arī nebija diez ko prātīga izvēle. Pareizāk sakot man tas šķiet kā vairak spļāviens sejā tautai un prezidentam. Pie tam Lemberga kunga „diskusija” patiesi vairāk atgādināja aizvainota bērna viedokli un pārvēta diskusiju par balagānu. Manuprāt pie šādas politiskās situācijas, tā nav pareizā attieksme. 

Šķiet ka arī ZZS šīs 11. saeimas vēlēšanas būs ļoti nopietns pārbaudījums. Ļoti ceru ka mediji savu darbu paveiks godam un ar „Kurzemes Hercoga” palīdzību nebūs līdzēts lai pavisam viegli un vienkārši tiktu galā ar radušos situāciju. 

Reizēm būtu tikai pieklājīgi atbildēt par saviem vārdiem un darbiem, neviss mētāt kažoku no vienas uz otru pusi tik bieži ka nu jau paši šāk apjukt, ko ir solījuši un darījuši.

Pielikumā iesaku paskatīties „Par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai 10.Saeimas deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās” un padomāt  par dažām lietām
Advertisements