Pasaules gals jau šā gada 21.maijā pulksten sešos no rīta

Posted on March 29, 2011 by

16Kā ziņo “The Independent on Sunday” Pasaules gals notiks jau šā gada 21. maijā plkst 6sos no rīta pēc Amerikas laika, jeb 22.maijā plkst 4. naktī Latvija. Amerikāņi jau jūk prātā un bunkuru pārdošana kāpusi par 1000%. Šo datumu par pēdējo cilvēces vēsturē pasludinājis ASV labi zināmais sludinātājs no Ouklendas Herolds Kempings. Viņš apgalvo, ka šajā datumā divi procenti civilizācijas nekavējoties nonāks debesīs, bet pārējie „Citā vietā”.

„Tas brīdis tuvojas. Tas tiešām kļūst arvien aizraujošāk, kad par to sāc domāt,” misters Kempings stāsta izdevumam The Independent on Sunday. „Mēs nerunājam par futbola spēli, precībām vai koledžas absolvēšanu. Mēs runājam par pasaules galu, par mūžīgo dzīvi, par mūžīgo nāvi un tas viss mums tuvojas jau tagad.”

Misters Kempings, kurš 1950.gados dibināja Ģimenes radio, ir dzimis un audzis baptisma vidē. Daudzi no viņa uzskatiem – viņš netic evolūcijas teorijai un uzskata, ka aborti ir jāaizliedz – ir visai izplatīti Amerikas reliģiskajā vidē.

Viņa kritizētāji norāda, ka šī nav pirmā reize, kad Kempings paziņo par pasaules gala tuvošanos. 1994.gada 6.septembrī simtiem viņa klausītāju un atbalstītāju sapulcējās kādā auditorijā, lai gaidītu Kristus otro atnākšanu.

„Toreiz vēl liela daļa Bībeles bija slikti izpētīta,” viņš paziņoja pagājušo nedēļ. „Šoreiz mums bija iespēja šo nenormālo darba apjomu izpētīt daudz rūpīgāk, iegūstot neapgāžamus pierādījumus pasaules gala pienākšanai šā gada maijā.”

lasi vairāk http://bit.ly/pasaules_gals

Advertisements