Blogā: kā atvieglot twitter lietošanu un pielāgošanu savā datorā?

Posted on February 2, 2011 by

1Labvakar.

šodien nedaudz izdomāju patestēt twitter alternatīvas,  par pašu twitter.com protams nerunāsim, bet runāsim par alternatīvām kuras varētu padarīt twitter lietošanu Tavā datorā vienkāršāku.

Pirmais ,ko pats lietoju visu šo laiku pirms radās ideja pameklēt alternatīvas, protams ir Tweetdeck. http://www.tweetdeck.com/ Man pašam tas ļoti patīk,  jo piemērojot vairākas slejas savām vajadzībām ir daudz vienkaršāk pārskatīt informāciju kura tev ir nepieciešama un izlaist nevajadzīgo. Šī aplikācija sadarbojas gan ar PC, mac, android u.t.t. praktiski ar da jeb ko .

Tagad skatos ko mums piedāvā twicher v.1.7.1  http://bit.ly/twitche_1 pirmais iespaids ir tāds dalīts, aplikācija ļoti vienkārša, bet problēma, kura man nepatīk, ir tikai viena sleja ierakstiem. Lai apskatītu atbildes vai DM atkal atgriežamies pie lēkāšanas pa sadaļām , vienīgi tas notiek daudz ātrāk un ērtāk nekā web lapā twitter.com

tagad apskatīsim Seesmic Desktop 2 http://seesmic.com/products/desktop jāatzīst ka pēc pirmā acu uzmetiena, neko daudz neatšķiras no tweetdeck. Funkcijas gandrīz tās pašas, vienīgi sadarbojas ar vairāk servisiem nekā iepriekš minētais, un šai pat laikā izmanto nedaudz vairāk datora resursus. Bet pēc nelielas apskates, teikšu ka ērtāks interfeiss kā tweetdeck.

un ceturtā aplikācija noderēs visiem tiem kuri nedrīkst darba vietā izmantot twitter, tas nosaukums ir Spreadtweet http://elliottkember.com/spreadtweet/ joks slēpjas tur,  ka vari izvēlēties aplikāciju kura izskatās pēc parasta atvērta excel vai word faila, no malas izskatīsies ka Jūs strādājiet. Neteikšu ka ļoti ērti un parocīgi, bet ja cita varianta nav, tad šis var būt patiesi noderīgs.

ceru ka kādam kas no šī visa noderēs

Lai Jums jauks vakars!

Advertisements