Blogā: Mans izbrīns par SEO un Keyword pielietojumu latvijā

Posted on January 31, 2011 by

0Labvakar.

Šodien nedaudz par SEO, nedaudz izbrīna, ka latvijas lielākie informācijas mediji šo burvīgo lietu ir galīgi piemirsuši. Dīvaini man tas sāka likties pēdējās nedēļas laikā kad sāku skatīties kādas ir atslēgasvardu tendences latvijas interneta  vidē.

Dīvaini, rodas jautājums vai patiešām cilvēki nesaprot lietas butību, kā tādu vai vnk to uzskata par mazsvarīgu faktoru ( nu protams kuram tad ir vajadzīga tā s… google un priekš kam nopūlēties un rakstit kādus atslēgas vārdus? )  tā darbojas portāli delfi.lv apollo.lv tvnet.lv diena.lv un vēl daudzi

tātad šobrīd,kaut  kas līdzīgs atslēgas vārdiem ( nejauksim ar tagiem )  ir tikai dažās mājaslapās.  Un šajā mirklī es apjūku. Kā tas var būt, par to tika rakstīts jau pirms gadiem 2 vai trijiem un vēl joprojām neviens SOE neuzkata par noderīgu? Vai arī nevēlas iemācīties komunicēt ar googli?

diemžēl neemsu izpētījis vēl kā tas darbojas ar blogiem, wordpress.com ir nelieši kuri īsti nesadarbojas ar atslēgas vārdiem , par citiem blogiem pagaidām grūti spriest. Zinu ka nombre.lv izmanto atlēgas vārdus kā pienākas. Parējos cik nu paskatījos, it tāda kā grābstīšanās tumsā ( salikta čupa atlēgas vārdi kuriem vajadzētu būt tagiem )  grūti saprats, bet tā vien šķiet ka neviens īsti šajās lietās neiedziļinās praksē. Protams žēl.

Ja Jūs ziniet kādu labu piemēru no kura mācīties lūdzu iesakiet. Es labprāt paskatītos palasītu pamācīties. Bet tiem kuriem SEO nav vienladzīgs iesaku apmeklēt šo lapu http://www.page2sucks.com/ ( patiesi daudz labas informmācijas par SEO

Vēlu visiem veiksmi un pats turpināšu mācīties, meklēt info, salīdzināt to praksē un dalīties ar citiem.

Lai Jums jauks vakars!

Advertisements