Blogā neliels kopsavilkums, paldies pirmajiem 1000 apmeklētājiem un šodien nosauktas „oskaru” nominācijas

Posted on January 25, 2011 by

0Labvakar!

beidzot varu uztaisīt nelielu kopsavilkumu par šo blogu.
Ir pagājis precīzi mēnesis ko to izveidojo un zīmīgi ka tieši šodien blogu apmeklēja 1000.  Apmeklētājs. Zinu tas nav daudz, bet patīkami vienalga. Lielos vilcienos viens nu būtu skaidrs. Cilvēkiem interesē Photoshopa pamācības.  Tas ir jauki, ceru ka daudziem šīs pamācības dzīvē noderēs.  https://pauga.wordpress.com/category/photoshop-tutorials/

joprojām nēesmu izpratis vai google vispār indeksē wordpress.com, pagaidām izskatās ka nē. Žēl, tas nozīmē tikai to, ka kaut ko joprojam daru nepareizi. Tādtad vēl ilgs un garš ceļs ejams līdz prātīgam SEO kurš varētu arī strādāt.  ( nekas vismaz ir uz ko tiekties )

nedaudz žēl ka lasītāji gan ir nedaudz slinki, un neatstaj savu viedokli komnetāros, ir bijuši tikai dazi saprātīgi komentari mēneša laikā. Tas nedaudz apgrūtina saturīga bloga izveidi, jo neesmu burvis un nevaru izzīlēt kas kuram vairāk interesē. ( starpcitu, kāds man jautāja, kad būs nākošais dubstepa sets no manis. Solījos ka līdz šodienai ko izveidošu, bet dažu neparedzētu apstākļu dēļ neizdevās. Apsolu šonedēļas laikā laboties un kaut ko izveidot. Iepriekšējo varat noklausīties un lejuplādēt šeit https://pauga.wordpress.com/2011/01/13/ukf-dubstep-2010-set-download/ )

prieks par lielo Jūsu interesi par „web servisiem” ceru ka noderēja. https://pauga.wordpress.com/category/web-serviss-2/ Tgd pats vēl neko jaunu nēesmu nedz meklējis nedz nejauši uzgājis, bet ja kas gadīsies apsolu neturēt sveci zem pūra un uzrakstīt arī par to.

Par  notikumiem pasaulē gan šovakar neko nerakstīšu.  Ir kads labs teiciens „ ja nevari pateitk neko labu, varbūt labāk nesaki neko” pēdējas dienās ziņās diemžēl neka laba nav bijis tadēļ neko daudz nerakstīšu. Vienīgi ja kads vēl nav papējis  apskatīt, tad šodien tika nosauktas „Oskara” balvas nominācijas http://bit.ly/nominacijas_oskari

Tas nu laikam šajā vakrā būtu ari viss. Liels paldies visiem lasītajiem, un joprojām Gaidu Jūsu komnetarus, jautajumus, ieteikumsu un arī kritiku.

Advertisements