Blogā. Vai dzīvojam interneta laikmetā, vai tomēr joprojām akmens laikmetā?

Posted on January 20, 2011 by

1Labvakar!

Šodien biju nedaudz izbrīnīts. Jau labu laiku ir ideja pieslēgt mājās daudz maz prātīgu internetu. Šodien ķēros klāt normālu provaideru meklējumiem. Kas mani izbrīnija? Tas, ka lai arī nedzīvoju  pārlieku sliktā vietā ( ar sabiedrisko transportu 15 min līdz centram) izvēle ir gaužām nožēlojama. Atradu dažus provaiderus kuri piesakās man ierīkot internetu, bet šeit sākas nākošais stāsts. Šie provaideri nedod nekādas garantijas internetam. Tas man neder. Kāda velna pec man būtu jāmaksā par interneta iespējamo maksimālo ātrumu ja provaideris garantē tikai to ka internets būs 99% menēsī un minimālās garnatijas (par kurām internetam lēnākam nevajadzētu būt) nav. Šādas garantijas gan ir tikai uzņēmuma Lattelecom ( no man pieejamajiem piedāvajumiem) šeit mēs nonākam pie cita stāsta.  Pirmkārt paties prieks par Lattelecom twitter kontu kurš patiesi darbojas un man tika sniegtas atbildes uz maniem jautājumiem, interesantākas bija pašas atbildes.

runa iet par optisko internetu. Uz jautājumu vai man var ierīkot atbilde bija šāda. „Neesam plānojuši jo mājā ir pārak maz dzīvokļu, ja Jūs pierunāsiet vēl iedzīvotajus pieslēgt mūsu optisko internetu tad jā ierīkosim. „ kas pie velna tā ir par atbildi? Vai man tgd butu jāmeklē lattelecomam klienti lai es saņemtu viņu tik izdaudzīnāto pakalpojumu? Nu paldies. Tālāk uz jautājumu kāpēc lattelecom ir latvijas interneta telpā nopozicionējušies kā vienīgie optiskā interneta sniedzēji bija vēl interesantāka atbilde „ jā ta ir, jo mēs esam vienīgie kas ievelk optiku katrā dzīvoklī, nevis sadala pa dzīvokļiem” kāda man starpība?

Jautājums sekojošs – Jūs esat vienīgie un labākie, tad kāda velna pēc es tieku atraidīts, ja nepierunāšu parējo māju pieslēgties pie jūsu optiksā interneta? Sķiet gandriz kā izspiešana.

tā nu esmu palicis meklējumos, rit turpināšu ceribā ka tomēr nedzīvojam monopoliskā akmens laikmetā

Lai jums visiem jauks vakars, un ja kadam ir kāds labs ieteikums  par interneta provaideriem ar kuriem būtu verts sazināties, būšu arkārtīgi pateicīgs

Advertisements